RN73H2ETTD3280B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3280B50
JLCPCB Part #
C4280929
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS