SG73P1ETTP1R87F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP1R87F
JLCPCB Part #
C4324300
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.87Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS