RN73R2ETTD6200F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6200F10
JLCPCB Part #
C2602682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS