RN73H1JTTD1171D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1171D100
JLCPCB Part #
C4032407
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS