SG73P1ETTP151G
MFR.Part #
SG73P1ETTP151G
JLCPCB Part #
C4193916
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS