SG73P2BTTD135J
MFR.Part #
SG73P2BTTD135J
JLCPCB Part #
C4248698
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS