SG73P1ETTP13R7F
MFR.Part #
SG73P1ETTP13R7F
JLCPCB Part #
C4014053
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS