RN73R1ETTP55R6D10
MFR.Part #
RN73R1ETTP55R6D10
JLCPCB Part #
C3983602
Description
-55℃~+155℃ 55.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS