SG73P1ETTP1333D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1333D
JLCPCB Part #
C3930852
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS