HV731JRTTD245J
MFR.Part #
HV731JRTTD245J
JLCPCB Part #
C7205873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS