SG73P1ETTP11R5D
MFR.Part #
SG73P1ETTP11R5D
JLCPCB Part #
C4345081
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS