RN732BTTD1141F25
MFR.Part #
RN732BTTD1141F25
JLCPCB Part #
C3916051
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS