SG73P1ETTP1004D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1004D
JLCPCB Part #
C4336696
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS