RK73H3ATTE7152F
MFR.Part #
RK73H3ATTE7152F
JLCPCB Part #
C7342928
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS