SG73P1ERTTP915J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP915J
JLCPCB Part #
C5750545
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS