SG73P1ERTTP115J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP115J
JLCPCB Part #
C6295519
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS