SG73P1ERTTP8663D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP8663D
JLCPCB Part #
C5911137
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS