SG73S2ERTTD2052D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2052D
JLCPCB Part #
C5894538
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS