SG73P1ERTTP7321D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP7321D
JLCPCB Part #
C5894216
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS