RK73H2BRTTD9531F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD9531F
JLCPCB Part #
C6649446
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS