SG73P1ERTTP63R4F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP63R4F
JLCPCB Part #
C7310937
Description
-55℃~+155℃ 200mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS