RN731ETTP8161D50
MFR.Part #
RN731ETTP8161D50
JLCPCB Part #
C3971925
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS