SG73P1ERTTP6343F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP6343F
JLCPCB Part #
C6481653
Description
-55℃~+155℃ 200mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS