SG73P1ERTTP6200F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP6200F
JLCPCB Part #
C7310930
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS