SG73P1ERTTP52R3F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP52R3F
JLCPCB Part #
C7359745
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS