RN732BTTD2552B50
MFR.Part #
RN732BTTD2552B50
JLCPCB Part #
C3990228
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS