SG73P1ERTTP510G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP510G
JLCPCB Part #
C6677830
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS