SG73P1ERTTP4420D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP4420D
JLCPCB Part #
C6221074
Description
-55℃~+155℃ 200mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS