SG73P1ERTTP435G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP435G
JLCPCB Part #
C5750422
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS