SG73S1ERTTP435G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP435G
JLCPCB Part #
C6678333
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS