RN73H1ETTP4640F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4640F25
JLCPCB Part #
C2515659
Description
464Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS