SG73P1ERTTP391G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP391G
JLCPCB Part #
C6677791
Description
-55℃~+155℃ 200mW 390Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS