HV732BRTTD3244F
MFR.Part #
HV732BRTTD3244F
JLCPCB Part #
C6576444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS