SG73P1ERTTP3743F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP3743F
JLCPCB Part #
C6221063
Description
-55℃~+155℃ 200mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS