SG73P1ERTTP30R9F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP30R9F
JLCPCB Part #
C6481579
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS