SG73P1ERTTP224G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP224G
JLCPCB Part #
C6221030
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS