SG73P1ERTTP1961F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1961F
JLCPCB Part #
C7077204
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS