RN73H2ETTD1961C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1961C50
JLCPCB Part #
C4137627
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS