RN73H2ETTD3972B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3972B50
JLCPCB Part #
C4261077
Description
250mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS