SG73P1ERTTP154J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP154J
JLCPCB Part #
C6677687
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS