SG73S2E1RTTD150J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD150J
JLCPCB Part #
C5752856
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS