SG73P2ERTTD1203F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1203F
JLCPCB Part #
C6222056
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS