SG73P1ERTTP1433F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1433F
JLCPCB Part #
C6220987
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS