RN73R2BTTD3361D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3361D10
JLCPCB Part #
C2553290
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.36kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS