HV733ATTE1623F
MFR.Part #
HV733ATTE1623F
JLCPCB Part #
C4176381
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS