SG73G2BTTD8872D
MFR.Part #
SG73G2BTTD8872D
JLCPCB Part #
C7359582
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS