SG73G2BTTD8872C
MFR.Part #
SG73G2BTTD8872C
JLCPCB Part #
C5910933
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS