SG73G2BTTD8061D
MFR.Part #
SG73G2BTTD8061D
JLCPCB Part #
C7359565
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS