RN73H1JTTD6812B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6812B25
JLCPCB Part #
C4341221
Description
100mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS