SG73G2BTTD6982D
MFR.Part #
SG73G2BTTD6982D
JLCPCB Part #
C7077129
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS